אודות

בית האופנה אהרון רון כהן, המתמחה בשמלות כלה וערב, התחיל את דרכו בשנת 2009 בסטודיו קטן ביפו.
התשוקה והאהבה של אהרון רון כהן התעוררו בתקופתו כתלמיד ישיבה צעיר וחרדי, בן ארבע עשרה היה כשעזב את הקהילה החרדית והמשפחה ועבר לעיר הגדולה "תל אביב" בה החל לממש את שאהבה נפשו – אופנה!
הדרך הייתה ארוכה אבל החלום ניצח, אהרון פתח את הסטודיו החדש שלו במתחם "אטורה" בית לאירועים בלטרון, שם בין נופי ארץ ישראל המיניאטוריים "מיני ישראל".
היצירות של אהרון כולן מעוטרות בעבודת יד ומאופיינות בשילוב טרנדים יחד עם התאמה אישית לכל לקוחה כך שכל פריט מעובד באופן ייחודי, ואת התוצאה תוכלו לראות כאן בגלריה שלנו.
"לא דומה לאף אחת אחרת, לא משנה מה המידה שלה או הגזרה שלה"
בשנתיים האחרונות הקמנו את הפרויקט "מאה חמישים שמלות כלה לילד" לצורך מימון פונדקאות ולהעלאת המודעות כלפי הקהילה הגאה בישראל.
כהן, מעצב אופנה של שמלות כלה וערב הרים את פרויקט חייו עם בעלו בחסות מתחם תרין אירועים וכנסים ואנשי מקצוע נבחרים מתחום האירועים.
הפרויקט, אשר יוצא לדרך תחת השם "מאה וחמישים שמלות כלה לילד"
כולל קמפיין אופנה גדול , אליו כבר נרתמו סתיו סטרשקו, רומי אברג'יל, הסטייליסטית ליאת אשורי, אירה דולפין, שני גולדשטיין, בת אל פאפורה, עדן יוחנן, גל גברעם, קיי לונג, לינה מחול ועוד. .
המטרה היא מכירת מאה חמישים טוטאל לוקים של כלות ב 365 יום למימון הליך הפונדקאות .

"אני רוצה לברך את בואך לכניסה לאתר" אשמח להלביש גם אותך ביום המיוחד שלך, באהבה
"אהרון רון כהן"

בית האופנה אהרון רון כהן החל בשנת 2009 בתוך דירת סטודיו קטנה בתל אביב, המתמחה בבגדי כלה ושמלות ערב.
 
בשנתיים האחרונות הקים את הפרויקט "מאה חמישים שמלות כלה לילד" למימן פונדקאות ולהעלאת המודעות כלפי הקהילה הגאה בישראל.
לפרויקט הזה נתרמו דוגמניות נשות תקשורת ועוד רבות.
התשוקה והאהבה של אהרון רון כהן התעוררו בתקופתו כתלמיד ישיבה צעיר וחרדי בן ארבע עשרה עזב אהרון רון כהן את הקהילה והמשפחה ועבר לעיר הגדולה תל אביב, שם החל לממש את שאהבה נפשו, אופנה!
הדרך הייתה ארוכה אבל החלום ניצח, אהרון פתח את הסטודיו החדש שלו במתחם אטורה בית לאירועים בלטרון, שם בין נופי ארץ ישראל "מיני ישראל".

היצירות של אהרון מחודדות בעבודת יד בין שילוב טרנדים ופרסונליות של הלקוחה ככה שכל פריט מעובד באופן ייחודית התוצאה לפניכם.
"לא דומה לאף אחת אחרת, לא משנה מה המידה שלה או הגזרה שלה"

באהבה אהרון רון כהן